"beczki

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Firma

Dystrybucją i sprzedażą alkoholi zajmujemy się od ponad 10 lat. Jednak nasze serca od zawsze mocniej biło do chmielu, słodu jęczmiennego i pszenicznego. Jeszcze do niedawna zarażaliśmy swoją pasją tylko stacjonarnie lokalnych klientów, dzisiaj zaczynamy coś nowego i chcemy się dzielić świetnym piwem ze wszystkimi miłośnikami złocistego trunku od Helu po Tatry.

Z MIŁOŚCI DO PIWA - to hasło, które stale nam towarzyszy. Każdego dnia budując naszą markę powtarzamy sobie właśnie to hasło. Zamiłowaniem do wszelkich gatunków chmielu pragniemy dzielić się z innymi.

Skąd fascynacja akurat piwem? Szczególną sympatią darzymy piwa importowane - "co kraj to obyczaj". Każde piwo ma swój charakterystyczny i wyjątkowy smak, wszystko za sprawą wcześniej wspomnianego chmielu. Różne gatunki, miejsce uprawy i sam proces przygotowania i warzenia mogą całkowicie odmienić aromat piwa i przenieść nasz zmysł smaku w całkowicie inne regiony na świecie.

Pstryknięcie kapsla i zapach - to zazwyczaj początek zapoznania i rozpoczęcie kolejnej nowej przygody. Wyczuwalne aromaty, barwa, gęstość i trwałość pianki są również wyjątkową częścią piwa.

Czeskie przysłowie mówi: "Gdzie się piwo pije, tam się dobrze żyje!" (Kde se pivo vaří tam se dobře daří!) Nie od dziś wiadomo, że piwo to nieodłączny element męskich spotkań, towarzysz kibiców sportowych, ale również doskonały kompan do wieczornych rozmów w domu czy w barze. Bez niego to wszystko nie byłoby takie samo.

Piwo jest bardzo docenianym trunkiem i jego święto jest bardzo hucznie obchodzone jest w wielu krajach na świecie - USA, Japonia i wiele krajów europejskich.

Bawaria kojarzy nam się przede wszystkim z piwem i organizowanym na przełomie września i października świętem. Oktoberfest, bo o tym tutaj mowa, pierwszy raz został zorganizowany, aby uczcić ślub z księżniczką Teresą, w 1810 roku przez księcia (później również króla) Bawarii Ludwika. Początkowo była to impreza z wyścigami konnymi, ale z czasem przerodziła się w festyn rolniczy, na którym od 1818 r. głównym bohaterem stało się właśnie OKTOBERFESTBIER serwowane przez "wielką szóstkę", czyli monachijskie browary: Spaten, Löwenbräu, Augustiner, Hofbräu, Paulaner and Hacker-Pschorr. Tradycja znalazła swoich fanów na całym świecie, którzy zjeżdżają się z całego świata ubrani w tradycyjne stroje bawarskie. Oktoberfest w 2022 r. został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako największe święto na świecie. 

W niektórych regionach Polski Oktoberfest zyskał ogromną popularność. Zdobywa kolejnych sympatyków i cały czas poszerza się liczba miejsc do świętowania w kuflem piwa.

Nasza wielka miłość do piwa nie pozwala nam stać w miejscu. Regularnie uczestniczymy w Oktoberfestach, festiwalach piwa, śledzimy nowości, które wchodzą na rynek polski i zagraniczny, ale przede wszystkim próbujemy, aby dać naszym klientom to co najlepsze !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl